Otevřeno (12/2018):
PO–PÁ: 9–18 H
SO–NE: 10–18 H
TEL: 530 334 520

23. 12: 10–14 H
24. 12.–6. 1. 2019 ZAVŘENO

Změna otevírací doby od 1. 12. do 22. 12. 2018: otevřeno do 18 hodin. 23. 12. 2018: od 10 do 14 hodin.
Od 24. 12. 2018 do 6. 1. 2019 bude ZAVŘENO (plánovaná rekontrukce toalet).

KAVÁRNA

Posezení s přáteli v příjemném a klidném prostředí, v zimním období u rozpáleného krbu a v letním období na zahrádce při výborné kávě, vínečku, popř. točeném pivečku s kombinací našich klasických nebo RAW zákusků či chlebíčků.

  • nekuřácké prostředí, klimatizováno
  • v letním období venkovní zahrádka
  • wi-fi ve všech prostorách kavárny i cukrárny
  • velkoplošná projekce, sportovní přenosy
  • každý den čerstvé noviny
  • salónky pro soukromé i firemní příležitosti
  • pořádáme zajímavé akce a výstavy

Informujte se o aktuálním obsazení salónků. V galerii můžete vidět část naší nabídky a možnosti např. založení stolů s výzdobou.

Rychlá domluva:
Veronika Baprawská, tel.: 530 334 520

NOVINKA: BEZLEPKOVÉ DORTY

Sledujte aktuální nabídku bezlepkových dortových řezů v naší chladicí vitríně. Celé dorty je možné objednat.
Informaci máme i na facebookové stránce zde.

Potřebuji od Vás nabídku:

Nezávazná poptávka pro kavárnu*

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, doručovací adresa) jsou v bezpečí. Viz Ochrana osobních údajů.
Budeme je zpracovávat na základě vašeho souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro doručení objednávky, faktury, e-mailu apod.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz v každém zaslaném e-mailu.

Co o nás říkají naši zákazníci:

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělé služby, které nabízíte. Objednaný dort i zákusky byly vynikající a dodání až do domu prostě bez chybičky. Pomohlo nám to i k tomu, aby včerejší oslava dopadla po všech stránkách dobře. Ještě jednou díky a moc rádi Vašich služeb zase využijeme. Srdečně zdravím a ať se Vám daří!

Anetta Hortvíková

Prožili jsme moc pěkné odpoledne v cukrárně SMILE, dokážou uspokojit nejen chutě na sladké, ale i výbornou domácí zabijačkou 😉 Tahle cukrárna nemá chybu 😛 vše co jsem si navrhla na dorty, tak mě vyhověli a dopadlo to nad mé očekávání 🙂 tuto cukrárnu doporučuji a kolektivu přeji hodně spokojených zákazníků 😀

Holtmanová

Dobré odpoledne sl. Terezo....odepisuji za manželku..pí..Kučerovou...byla spokojená s průběhem akce i s dobrotami...já jsem si pochutnal na jelitech i tlačence...bezvadně provedeno...s pozdravem...

Kučera Ant. 🙂

Fakt miluju kavárnu Smile Emotikona smile s jejím širokým sortimentem od těch nezdravějších #RAW zákusků až po tradiční zabíjačku pro VIP zákazníky. Živá lidská hudba se hned tak u kafe nepodává... Díky Smile Emotikona smile za dobré nápady.

Vladimír Švédaaloe-vera.cz

Tuhle cukrárnu navštěvuji již nějaký rok, a jsem zde maximálně spokojená, obsluha velmi příjemná, zákusky, zmrzlina, káva naprosto luxusní...velký výběr.....všem doporučuji...ráda se budu vracet, přeji nadále mnoho návštěvníků a ať se daří.

M. Putnová

Ráda bych Vám opět poděkovala za dnešní nachystanou narozeninovou oslavu pro moji dcerku...opět vše luxusní, prostředí,zákusky, chlebíčky super, a velice příjemná obsluha...všem doporučuji, pokud máte dítě narozené v zimě, a nevíte, kde uspořádat oslavu narozenin, tak určitě zde v cukrárně se to vyplatí...děkujeme všichni za vše

M. Putnová

Prijemna klimatizovana cukrárna s bohatou nabidkou , vybornou kavou a tocena zmrzlina jako tresinka na dortu.. Stavte se....

V. Canval

výborné řezy! kafe dobré 🙂

L. Dobrovský